Health & Beauty Clinic

Inovace pro každou nohu, pro každý den, pro každý sport…
 

Už jste se někdy zamýšleli, jak důležité jsou pro nás naše nohy? Nosí nás téměř nepřetržitě každý den, přibližně od prvního roku po narození a to po dlouhou řadu let, a občas dostávají opravdu zabrat. Dopřejme jim něco opravdu kvalitního, něco co si skutečně zaslouží za jejich neustálou námahu.

Health & Beauty Clinic přichází s inovací pro každou nohu, pro každý den a pro každý sport. S touto klinikou dopřejete Vašim chodidlům nové francouzské a naprosto geniální 3D ortopedické vložky. Je na čase, abychom si uvědomili, že naše nohy jsou základem těla a samotný tvar chodidla stanovuje statiku a dynamiku pohybového aparátu, a proto volba správné obuvi, ale především vložek do bot s individuální korekcí má pramálo zanedbatelný vliv na naše celkové zdraví. Protože zdraví a krása našeho těla a duše tkví právě v dokonalém souladu s pohybem. Profesionální tým lékařů a zdravotnického personálu Health & Beauty Clinic Vás zaručeně postaví zpět na nohy, po otisknutí chodidla do speciální hmoty, promítne Váš otisk do počítače, kde počítačová diagnostika vyobrazí vady a problémy. Specialisté na podologii, což je nauka komplexní péče o nohy, poté vyhodnotí vady, specifikuje dané potíže Vašich nohou, doporučí nejefektivnější řešení, a na základě těchto objektivních údajů Vám budou zhotoveny geniální ortopedické 3D vložky přímo na daný problém vašeho chodidla. Tyto vložky rovnoměrně rozloží váhu těla na celé chodidlo a tak uvolní přespříliš namáhané páteři, kloubům a vazům. Vložky jsou samozřejmě vhodné na celodenní použití, jak v běžné tak v pracovní obuvi. Klinika vyrábí i speciální sportovní modely SIDAS CONFORM´ABLE pro běh, lyžování, golf, cyklistiku, fotbal, hokej a turistiku, atd.

Health & Beauty Clinic, vyrábí nejen kvalitní 3D ortopedické vložky do bot pro zdraví a krásu nohy, jakožto základního kamene Vašeho těla, nabízí také i laserové bělení zubů, pro oslnivě krásný ale především zdravý úsměv…

 

 

Fotografie

↑ nahoru