Hennessy

Hennessy Paradis Extra

Ochutnejte speciální druh koňaku Hennessy Paradis, mražený na -23°C - Paradis Givré. Je tak jemný, vláčný, krémový, šarmantní, ženský, osobitý. Výjimečně nízkou teplotou získává svoji jedinečnou a nezaměnitelnou kulatou chuť. Dotkněte se svůdné ledové tříště, která vás zahalí tím nejsmysluplnějším a nejhedvábnějším chuťovým závojem.

Dráždidla smyslů lapená do ledových kostek se s každým douškem uvolňují. Ponořte se do vábivého aroma meruňek, medu, růžových okvětních plátků a skořice. Překvapí vás jedinečná chuť na jazyku, tak žensky neodolatelná, jemná a smyslná. Vychutnejte si koňak, oděný do svůdného městského designu. Hennessy Paradis, koňak, díky kterému máte ráj na dosah.

Hennessy – The Art of Mixing

Odhalte jinou, exotičtější tvář koňaku Hennessy Fine de Cognac. Naplňující chuť, které podléhají obyvatelé všech světadílů, vás překvapí svou variabilitou. Hennessy s čerstvým ovocem, kořením, lahodnými ovocnými šťávami i sodou ani na okamžik neztratí svůj osobitý charakter a šarm. Ochutnejte originální Hennessy City koktejly a Long Drinky a odměňte svůj vytříbený kosmopolitní jazyk neobvyklou směsicí jedinečných přísad prolnutých s výjimečnou chuťovou strukturou koňaku Hennessy. Paříž, New York, Moskva, Miami, Šanghaj. Vychutnejte si svět prodchnutý těmi nejsilnějšími zážitky.

Hennessy Paris Vás vtáhne první kapkou svůdného pomeranče do dvacátých let. Hennessy New York oživí zakázané vzpomínky na prohibici, Hennessy Moscow poodhalí dusivou ruskou atmosféru dávných dob. Díky Hennessy Miami s limetkou a mátou se probudíte na VIP fashion party a spolu s Hennessy Shanghai okusíte horoucí šanghajské léto konce 19. století.

Cestujte v čase i prostoru. Hennessy Vás naučí vychutnat si každé místo na světě do posledního doušku.

Galerie

Hennessy

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru