Interview s hostem, který strávil v našem hotelu více než 1 ROK!

Opakující se klientela je pro nás tím nejcennějším měřítkem kvality, jelikož to znamená, že takový host ocení naši snahu, stále se zdokonalující a nové služby, díky kterým se k nám stále rád vrací.

Následující řádky nejsou jen pouhým rozhovorem, jsou to slova plná zkušeností, vlastních dojmů a hodnocení, kterých si velmi vážíme. Velké díky našemu hostu, jímž je paní Pylaeva Olga pocházející z Moskvy, která je jednou ze dvou hostů v hotelu Carlsbad Plaza, jež strávily v našem hotelu dohromady neskutečných 365 dní, což je celkem jeden rok jejich života.


Přijela jste k nám poprvé 12. prosince 2006, necelý rok po otevření hotelu, vzpomínáte si ještě, jaký byl Váš první dojem?

Skvělý! Byla jsem nadšena vším. Vzhledem samotného hotelu, krásou interiéru a vynikající kvalitou služeb v léčení, stravování a lázeňských SPA procedur.

Co rozhodlo o tom, že jste si pro svůj další pobyt vybrala opět náš hotel?
Velmi se mi líbil zdvořilý, přátelský přístup personálu, ocenila jsem i profesionální služby lékařů, zdravotních sester a dalších pracovníků.

Máte v hotelu svá oblíbená místa?
Ano, mám! Posedět pod elegantním lustrem na gauči ve druhém patře a poslouchat okouzlující zvuky klavíru, zatímco v lobby baru z povzdáli plápolají tajemné jazýčky plamenů v krbu.

Jezdíte k nám pravidelně již 9 let, cítíte zlepšení svého zdravotního stavu, pomáhá Vám léčba u nás?
Cítím ohromné zlepšení! A budu nadále pokračovat v cestách jen do Carlsbad Plaza – je to ten nejlepší ze všech hotelů a pracují zde ti nejlepší a nejsrdečnější lidé.

Kdybyste byla na jeden den generálním ředitelem hotelu, co byste udělala?
Shromáždila bych všechny, personál i hosty, a řekla bych: „Usmívejte se dámy a pánové, usmívejte se každý na každého, život je přece krásný! A je jen jeden, jiný už nebude!!!“.

Fotografie

↑ nahoru