Kanebo Sensai: Půvab skrytý v hedvábí

 

Kanebo Sensai, to je prvotřídní japonská kosmetika založená na nejcennějším přírodním hedvábném vláknu v kombinaci s nejmodernějšími technologickými postupy. Zavřete oči a rázem se ocitněte v Japonsku, plného přírodních krás, citu a lehkosti. Společnost Kanebo vznikla více než před sto lety v roce 1887 a původně obchodovala s bavlnou. Postupem času se ale zaměřila právě na přirozenou hedvábnou krásu a na zdokonalování kosmetických přípravků na bázi vzácného a ceněného hedvábí Koishimaru a na způsobu zvýraznění a zachování jeho čistoty a hebkosti.

Úchvatnou kosmetiku Kanebo Sensai vyzkoušejte na vlastní kůži v Beauty Lounge Magic Charm v Carlsbad Clinic našeho hotelu. Ze široké škály péče o pleť a dekorativní kosmetiky Vám bude na míru doporučena ta správná řada pro Vaši pleť tak, aby zvýraznila a znovuobnovila přirozenou svěžest a půvab či zakryla případné nedostatky pleti. Laboratoře Kanebo vyrábějí svou kosmetiku na základě složitých dermatologických výzkumů a v tomto směru dosahují té nejvyšší kvality, které se vůbec dá dosáhnout, tak aby výsledné produkty byly co nejšetrnější a především účinné a přizpůsobené svému uživateli. Efektivní péče o pleť a poradenství jsou pečlivě navrženy pro jednotlivé problémy pleti a jsou přizpůsobeny neustále se měnícím světovým trendům.

Krása je přeci více než jen vnější vzhled, je to odraz sebe sama, našeho sebevědomí, naší odvahy a našeho ducha. Hedvábí je pro pleť jakási druhá kůže, pozitivně reaguje na problémy všeho druhu, problémy pleti řeší a eliminuje. Tím dodává naší kráse energii se s negativy okolního prostředí působícími na naši pleť vypořádat. Buďte díky Kanebo Sensai kosmetice půvabní, dejte na odiv svou přirozenost a nebojte se šířit Váš úsměv z člověka na člověka!

 

 

Fotografie

↑ nahoru