Kosmetika Terraké v Carlsbad Clinic: Návrat do lůna přírody

Carlsbad Clinic pro vás zařadila do svého exkluzivního salónu Magic Charm luxusní francouzskou spa kosmetiku Terraké, která díky pečlivě vybraným ingrediencím, vyváženému složení, delikátním esencím, starobylým darům přírody a jedinečné filosofii probudí vaše smysly a propojí je s přírodou.

Vyberte si svět, který je vašemu srdcí nejbližší. Vstupte tam, kam patříte.
Když vaše pokožka touží po vroucím objetí, nechte ji zahřát zemí.
Když vaše pokožka žízní, dopřejte jí konejšivý říční proud.
Když nemůže vaše pokožka dýchat, zbavte se tíhy a stoupejte vzhůru se vzdušnými proudy.
Když vám chybí dotek přírody, vstupte do jejího lůna.

Představujeme vám vzácnou kosmetiku Terraké, která snoubí nejčistší přírodní živly s vroucí láskou, čistotou, svěžestí a blahodárnou harmonií. Dopřejte si kosmetiku, která povzbuzuje vaše nejcitlivější smysly a svůdně se prolíná s vaším bytím. Vraťte se na zem očištěni a smířeni v harmonii země.

Neposkvrněná země Terra magica, blahodárná síla Primordial waters, osvěžující závan a oslňující jas Of Air and Light, bujné květenství Luxuriant Plant Life. Zamilujte si prapůvodní spa rituál přírody, která rozestře své odvěké bohatství po všech vašich smyslech. Poslouchejte jemné vibrace vzpomínek země, která vás zahaluje hojivým mikroklimatem. Vytříbenost, ušlechtilost, noblesa. Odpočívejte ve své dokonalé kráse a probuďte svou vnitřní harmonii, která vás sesnoubí s celým světem. Hřejivá vůně země, perlivé krůpěje chladivé vody a vůně moře, křišťálově čistý závan povětří, vzpomínka na smyslný plod ráje. Užijte si návrat ke kořenům a intimní dotek přírody s kosmetikou Terraké v Carlsbad Clinic.

Galerie

Terraké

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru