Les Clefs d´Or: Odemkněte si zlatým klíčem

Svět kolem nás je velkou neznámou, my si jej ale kousek po kousku podmaňujeme, díky možnosti cestování máme celý svět jako na dlani. Na svých cestách mnozí z nás dávají přednost luxusnímu ubytování s nejlepším možným servisem. Je zřejmé, že právě i Vy, naši hosté, očekáváte nadstandardní služby a tu nejvyšší kvalitu, a právě proto jste se ubytovali v hotelu Carlsbad Plaza. Náš hotel je právem pyšný na členství v Les Clefs d'Or (Zlaté klíče), sdružující nejlepší světové concierge.  

Všichni členové Les Clefs d´Or  jsou právem hrdi nosit na klopě své uniformy dva překřížené klíče jako znak této asociace. Pokud očekáváte poskytnutí perfektního servisu, profesionální vystupování, zdvořilost, úsměv a porozumění, jste na správném místě, naši Concierge jsou skutečnými profesionály. A jak to všechno začalo?

Počátky, které vedly k založení služby profesionálního concierge, souvisí s rozmachem mezinárodního turismu na počátku 20. století. Nejvyhlášenější evropské hotely ve Švýcarsku nabídly jako první službu tzv. Hall Postera, který se o hosty staral po dobu jejich pobytu. První historické řádky prestižní asociace Les Clefs d´Or se začaly psát v říjnu roku 1929, kdy se sešel concierge Pierre Quentin hotelu Ambassador s dalšími pařížskými concierge a asociace spatřila světlo světa.

Dnes sdružuje asociace Les Clefs d´Or více jak 4000 concierge z 37 zemí celého světa. Mezi hotely, které se mohou pyšnit tímto noblesním členstvím, patří takoví velikáni jako hotel Ritz v Paříži, Sacher ve Vídni a Waldorf-Astoria v New Yorku. Hotel Carlsbad Plaza se stal v říjnu roku 2010, jako první karlovarský hotel, po splnění mnoha náročných podmínek dalším váženým členem. Pokud tedy budete mít jakákoliv přání, neváhejte se obrátit na náš hotelový concierge.

 

Fotografie

↑ nahoru