Novinka na Medical Spa Gallery: Moderní a bezbolestný rozbor krve

Medical Spa Gallery se snaží neustále modernizovat své vybavení a rozšiřovat nabízené služby, aby mohla právem patřit mezi přední lázeňská a zdravotnická zařízení ve střední Evropě. Novinkou v portfoliu špičkových medicínských zařízení je nový přístroj na rozbor krve –AMP analyzátor, který přináší zcela inovativní přístup k podrobnému, a především nebývale šetrnému vyšetření lidského organismu.

Inteligentní a vysoce moderní přístroj je charakteristický svým ohleduplným přístupem k pacientovi – dokáže totiž rozebrat krev a prozkoumat zdravotní stav pacienta bez porušení pokožky a jediné kapky krve. Přístroj nabízí nejen základní údaje o krevním obrazu a biochemickém vyšetření, ale prostřednictvím více než stovky ukazatelů dokáže zhodnotit stav oběhové a dechové soustavy a popsat funkční schopnost ledvin, jater nebo mozku. Měření umí zhodnotit také stav centrálního nervového systému a srdeční funkce. Přístrojem se stanovuje například hodnota lymfocytů, enzymů nebo cholesterolu, celkově až 117 parametrů, a to na základě měření na pěti takzvaných biologicky aktivních referenčních bodech povrchu lidského těla.

Vyšetření je zcela bezbolestné a trvá maximálně šest minut, aniž by zanechalo na těle pacienta jakékoliv, byť sebemenší stopy. Na pečlivě vybraných lokací lidského těla se umístí citlivá čidla, která shromažďují potřebná data. Ta jsou doplněna o osobní údaje pacienta, o frekvence jeho dechu a frekvence tepu. Několikaminutový sběr dat je posléze přístrojem vyhodnocen a zobrazen na monitoru počítače. Pacient tak po krátkém a ohleduplném vyšetření odchází s podrobnými výsledky, díky nimž se může následně vydat směrem dalších, přesnějších a detailnějších vyšetření.

Věříme, že i vám pomůže přístroj lépe diagnostikovat vaše zdravotní problémy, se kterými vám můžeme zde, v Karlových Varech, účinně pomoci.

Galerie

Moderní a bezbolestný rozbor krve

Celá galerie

Datum publikování: 15.8.2011

↑ nahoru