Polštářové a kosmetické menu: Luxus volby

Luxus se vyznačuje tím, že člověk má možnost vybrat si to nejlepší, co odpovídá jeho potřebám, oblibě nebo návykům. Aby se hosté hotelu Carlsbad Plaza cítili vždy svobodně, spokojeně a jako doma, rozhodli jsme se dopřát všem váženým klientům nový luxus volby hned ve dvou podobách. Připravili jsme dvě originální menu - kosmetické a polštářové – které všem hostům zpříjemní nejen chvíle trávené v hotelové ložnici a koupelně.

Kosmetické menu představuje tři vynikající značkové řady – švýcarskou SPA kosmetiku Kräuter Kur, anglickou pečující kosmetiku Molton Brown a francouzské produkty Thalgo. Všechny tři se vyznačují mimořádně citlivým přístupem k osobní hygieně, která šetří vlasy i pokožku a oběma dodává potřebné látky.

Kosmetika Kräuter Kur byla ve Švýcarsku vyrobena přímo na zakázku hotelu Carlsbad Plaza. Charakterizuje ji bohaté bylinné a mimořádně vyživující minerální složení. Produkty značky Molton Brown kladou důraz na hlubokou hydrataci, pročištění pokožky a její výživu. Kosmetika Thalgo se těší mimořádné oblibě v našem luxusním kosmetickém salónu Magic Charme. Výrobky této znamenité řady si však hosté mohou vyžádat také na pokoj. Kosmetika Thalgo využívá extraktů z mořských řas a korálů, které působí do hloubky pokožky těla i vlasů a obnovují jejich unavenou strukturu.

Lákavou nabídku přináší také hotelové polštářové menu pro zdravější, spokojenější a plnohodnotnější spánek. Každý host si může vybrat dle vlastních individuálních potřeb z řady vysoce kvalitních výrobků oceněných českým i německým certifikátem kvality. Vyhovuje vám více velký polštář plněný silikonizovanými kuličkami nebo malý polštář se stoprocentně dutým vláknem? Péřový nebo poloprachový husí polštář? V nabídce je také protialergický a protiastmatický zdravotní polštář, zdravotní polštář na krční páteř nebo zdravotní polštář "pomalá pěna". Nejmenším hotelovým hostům rádi nabídneme dětský obal do postýlky.

Dopřejte si výrobky, které milujete. Dopřejte si individuální luxus. Ať se rozhodnete pro jakoukoliv položku z kosmetického nebo polštářového menu, dostanete ji zcela zdarma.

Galerie

Polštářové a kosmetické menu

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru