Rozhovor s hostem - téma: Léčebné Spa Suites

Již v minulém vydání Carlsbad Revue jsme Vás informovali o našem unikátním léčebném konceptu Spa Suites, který nemá v České republice obdobu. Nyní se můžete v následujících řádcích seznámit s prvními dojmy a zkušenostmi s novými léčebnými Spa Suites, o které se s Vámi podělí paní Gordii Antonina, pocházející z Ukrajiny, která hotel Carlsbad Plaza a Karlovy Vary navštívila již po páté.

Kolikrát jste již navštívili náš hotel?
Do Karlových Varů jezdíme a rádi již dlouhá léta. V hotelu Carlsbad Plaza jsme se ubytovali po páté, poprvé to bylo v roce 2009.

Když jste se dozvěděli o léčení ve Spa Suites, ocenili jste tuto novinku?
O Spa Suites jsme se dozvěděli až zde v hotelu. Popravdě řečeno, bylo to pro nás velké překvapení a nevěděli jsme zpočátku přesně, co očekávat. S podobným konceptem jsme se zatím nikde jinde nesetkali.

Jak se Vám líbí interiér nových Spa Suites?
Jsou velmi vkusně zařízené, mají osvěžující styl a vytříbený vkus. Je znát, že vše bylo dokonale promyšleno pro maximální pohodlí a příjemnou relaxaci. Velmi oceňujeme také televizi a skvělou atmosféru, kterou navozuje krb.

Jak jste spokojeni s novou koncepcí léčení ve Spa Suites?
Největší výhodu zcela jistě spatřujeme v soukromí, pohodlí, individuálním přístupu terapeutky, která je velice profesionální, příjemná a vstřícná, a dále také v ušetřeném čase. Když jsou procedury provedeny pro nás oba současně během 2,5 hodiny, můžeme se poté věnovat našim dalším oblíbeným aktivitám, především dlouhým procházkám po okolních lesních cestách. Milujeme Karlovy Vary a pobyt zde nás vždy nabije na dlouhou dobu.

Plánujete v budoucnu opět využít léčení ve Spa Suites?
Zcela určitě, již bychom neměnili. Všem našim přátelům tento výjimečný způsob léčení ve Spa Suites ve vašem hotelu doporučujeme.                                      

Děkujeme Vám, Vážení hosté, právě díky Vaší spokojenosti má naše práce smysl.

 

Fotografie

↑ nahoru