Sergey Yurevich Svetlakov

Náš VIP host

Sergey Yurevich Svetlakov

 

Světoznámý herec, skvělý bavič, moderátor, producent a scénárista Sergey Yurevich Svetlakov navštívil v dubnu tohoto roku naše lázeňské město. Našemu hotelu, bylo velikou ctí, že si pro svou relaxaci a načerpání nových sil vybral, na doporučení svých přátel, právě Carlsbad Plaza Medical Spa & Wellness hotel.

Sergey Yurevich Svetlakov se narodil 12. prosince 1977 v ruském městě Sverdlovsk. Již od dětství měl komediální nadání a vždy dokázal své okolí s lehkostí rozesmát. V mládí se hodně věnoval sportu, hlavně fotbalu, basketbalu a házené. Po úspěšném studiu na mezinárodní ekonomické univerzitě železniční dopravy (UpGUPS) v Jekatěrinburgu, se v roce 2000 stal členem komediální skupiny “Uralské pelmeně“, se kterými v témže roce vyhrál vyšší ligu “Klubu vtipných a pohotových“ (KVN), čímž odstartoval svou hvězdnou komediální a hereckou kariéru. V následujících letech se podílel na vzniku “Comedy Club“ v Rusku a začal se stále častěji objevovat na televizních obrazovkách v hlavních rolích úspěšných filmů a seriálů.

 

Ve svém nabitém harmonogramu si přesto našel chvilku času, na krátký rozhovor.

Jsme moc rádi, že jste hostem našeho hotelu a chtěli bychom se zeptat, kdo Vám hotel doporučil nebo jak jste nás sami našli?

Váš hotel mi doporučili mí přátelé, kteří sem jezdí již mnoho let, je to pro ně tradice. Říkali, že nejlepší hotel v Karlových Varech je právě ten váš, a to především po stránce léčení, polohy a servisu. Takže jsem přijel a po týdnu pobytu mohu toto jen potvrdit. Jsem rád, že jsem vybral toto místo.

Znamená to, že budete náš hotel také dále doporučovat?

Jenom když mi zaplatí, to ano, protože jinak, bych tu chtěl být sám. Líbí se mi tu, chtěl bych sem jezdit, ale chtěl bych, aby tu bylo hostů méně. Doufám, že se kvůli tomu nezhorší servis. 

Souhlasil byste s malou anketou? Vyberte z nabízených tradičních atributů Karlových Varů, co je Vám milejší, prosím. Karlovarskou minerální vodu nebo české pivo?

Těžké odpovědět…1:3 bude dobrá varianta.

Karlovarské oplatky nebo pečenou kachnu se zelím a knedlíky?

To i to, nejdříve jedno a pak druhé.

Hosty našeho hotelu by zajímalo, co si vyberete z naší nabídky: ruskou saunu ve Wellnesslandu nebo mrazivou kryokomoru s -110°C?

Určitě kryokomoru. Sice v té vaší jsem ještě nebyl, ale znám léčení mrazem, velmi dobrá věc.

V našem hotelu je zdraví na prvním místě, věříme, že je to jediné skutečné bohatství člověka. Jaký je Váš postoj ke zdravému životnímu stylu?

Jednoznačně kladný.  Někdy také hřeším, jako asi většina lidí, není možné vyskočit z reality. S potěšením si zde budu léčit své neduhy a chovat se příkladně.  Samozřejmě, že zdraví je nejdůležitější v našem životě, pokud jsme zdraví, můžeme život lépe prožít.

 

Naši hosté Vás milují a váží si Vás, jste populární herec a komik, chtěli by Vám popřát zdraví, štěstí, lásku, mnoho energie a sil dále předávat Váš humor. Chtěl byste jim něco vzkázat?

No ano, všem pozdravy, dobro a ať jsou o trochu spokojenější, než jsou teď, to nám všem pomůže.

Fotografie

↑ nahoru