Sladký Orient láká na vybrané pokrmy i intimní asijský interiér

Voňavá jasmínová rýže, rázná chuť wasabi, delikátní sousto čerstvé ryby, omamný kvetoucí čaj, japonské saké nebo nigiri sushi podávané na banánovém listu. Nechte se zlákat do světa orientálních chutí, vůní, barev, tvarů, zvuků i atmosféry nové koncepce hotelové restaurace Sweet Orient. Vstupte do konejšivého gastronomického salonu, který osloví vaše smysly grandiózními pochutinami, vybranými asijskými delikatesami a tradičními orientálními nápoji.

Sweet Orient se představuje v novém kabátku. Zásadní inovací není jen osvěžující úprava jídelního a nápojového lístku, ale také rozšíření portfolia o vybrané tamní lahůdky. Z nápojů se jedná zejména o obohacení nabídky exkluzivními sypanými čaji a jejich servis v tradičních konvičkách a o doplnění menu kvetoucími čaji ve skleněných konvičkách. Novým způsobem se podávají také alkoholické nápoje - zejména víno, které se servíruje ve skleněných karafách. Host restaurace si může od května vybrat z unikátní rozšířené řady asijských nápojů, japonského, amerického nebo korejského saké, piva, tradiční japonské limonády, korejského vína, lichi-vína nebo svěží nabídky destilátů. Nepřeberné množství asijských chutí zalahodí všem.

Lákavý je i inovovaný servis pokrmů. Vybrané pokrmy jsou podávány na banánových listech a jsou doplněny několika druhy skvostných místních omáček. Atraktivní pro hosty je rovněž příprava sushi přímo před zraky návstěvníků restaurace, která činí z pouhé konzumace pokrmů hotový smyslový obřad. Další novinkou v restauraci Sweet Orient je nastolení pravidelné show „Fire dinner“, pořádané každou druhou středu.

Originálnější pojetí restaurace přináší také řadu interiérových proměn, které lépe odpovídají stylu honosných orientálních podniků. Důraz je nově kladen na prostorovou a světelnou intimitu, estetičnost a komfort stolování. Hosté ocení měkké polstrování sedáků, exkluzivní závěsy, stylové dekorační látky i dřevěné paravany, které zachovávají intimní, vysoce estetické ladění prostoru.

Přijďte k nám ochutnat pravý Orient všemi smysly! Sladké, pálivé, hořké, kyselé, slané a vždy lahodné!

Galerie

Sladký Orient

Celá galerie

Datum publikování: 8.8.2011

↑ nahoru