Sociální sítě: Fenomén současnosti

 

Jsou všude kolem nás, obklopují každého ve dne i v noci. Jsou nedílnou součástí každého dne, spojením s kýmkoliv kdekoliv, jsou neskutečným fenoménem moderní doby. Víte, o čem je řeč? Ano, máme na mysli sociální sítě, díky kterým jsme v obrazu jak my, tak především Vy.

Obchodní oddělení hotelu se poctivě a pečlivě věnuje novinkám o hotelu Carlsbad Plaza a informacím z dění našeho překrásného lázeňského města Karlovy Vary a pravidelně spravuje mnoho stránek na různých sociálních sítích, kde téměř každý den přináší mnoho pozoruhodných zpráv.

Pravidelný přísun zajímavostí, naleznete na facebookovém profilu “Carlsbad Plaza*****Hotel“, kde se dozvíte ty nejžhavější novinky z hotelového prostředí tak našich 3 restaurací, 4 barů, hotelových služeb či speciálních událostí. Další branou do světa internetu je facebookový profil Carlsbad Revue, hotelového časopisu, který právě držíte ve svých rukách, kde můžete číst články online. Několikrát týdně se obchodní oddělení také věnuje facebooku “Carlsbad Clinic Karlovy Vary“ nebo na “Castle Spa – Zámecké lázně“.

Carlsbad Plaza Hotel má i stejnojmenný Twitter profil, a pokud by to pro Vás bylo stále málo, tak také téměř každý den blogujeme na “carlsbadplaza.blogspot.cz“, kde si můžete přečíst mnohem delší články ohledně hotelového dění. Zajímáte se o fotografie našeho hotelu a všeho, co k němu patří? Navštivte Instagram “CARLSBADPLAZAHOTEL“ nebo Pinterest “Carlsbad Plaza***** Hotel“, kde naleznete fotografie nejen od nás ale také od ostatních uživatelů Pinterestu či Instagramu.

Další interaktivní alternativou jsou zajímavosti nabízené informačním portálem Google+, kde si lze vyhledat pod názvem Carlsbad Plaza vše o našem hotelu, o hotelových restauracích, barech, Spa & Wellness, Carlsbad Clinic, nabízených službách a speciálních událostech.

Pokud na Vás pobyt v hotelu Carlsbad Plaza zanechal nezapomenutelné dojmy a my věříme, že ANO, přidejte se na naše sociální sítě a vše sdílejte nejen s námi, ale i s dalšími hosty. Rádi bychom také znali Vaše hodnocení hotelu Carlsbad Plaza Spa & Wellness Hotel, které můžete sdílet s námi i ostatními cestovateli na www.TripAdvisor.com. Budeme se tedy těšit v jiném meziprostoru…Váš hotel.

 

Fotografie

↑ nahoru