Start do života

Tento projekt byl založen na podporu vzdělávání a následného pracovního uplatnění dětí z dětských domovů v oboru cestovního ruchu, konkrétně v oblasti hotelnictví a gastronomie. Vzdělávání bude umožněno díky spolupráci dětských domovů a dětí se členskými školami Asociace hotelů a restaurací ČR. V rámci projektu je participujícími členskými školami AHR ČR poskytována sleva na studium ve výši 50%. Z finančních prostředků nadace je po schválení radou hrazeno školné a vše potřebné pro studium. Další pomoc spočívá v poskytnutí nabídky pracovní smlouvy na zkušební dobu bezprostředně po úspěšném ukončení studia.

Spolupráce hotelů s tímto projektem není pro členy AHR ČR podmínkou. Každý hotel, který přispívá, spolupracuje dobrovolně. Příspěvek činí 25,- Kč (1,- euro) na osobu z každé rezervace. I když se příspěvek nezdá být velký, právě díky němu bude moci spousta dětí studovat a vzdělávat se v jednom z nejlukrativnějších oborů.

Všem hostům hotelu Carlsbad Plaza patří velký náš dík za to, že prostřednictvím hotelu a nadace AHR ČR přispívají na dobrou věc a pomáhají tak dětem, které už tak mají život složitější a komplikovanější.

Galerie

Start do života

Celá galerie

Datum publikování: 6.1.2012

↑ nahoru