Thajské masáže

Během pobytu v hotelu Carlsbad Plaza se vám snažíme nabídnout veškeré služby na vysoce profesionální úrovni. Patří mezi ně také tradiční, dva a půl tisíce let staré thajské masážní techniky, které provádějí masérky původem z Thajska, kvalifikované v tamních klášterech. Díky bohaté praxi ve svém oboru a absolutní znalosti stavby těla dokážou zbavit vaše tělo únavy, stresu i bolesti. Thajské masáže navíc napomáhají ke zlepšení krevního oběhu a celkové očistě organismu od škodlivých látek.

Navštivte Carlsbad Clinic a přesvědčte se o léčebných účincích masáží v našem luxusním Mystic Temple.

Tradiční thajská masáž NUAT

Nuat spojuje prvky jógy, akupresury a meditace. Tradiční metoda osvědčená mnoha staletími přináší okamžitou úlevu. Zbavte se stresu i bolesti šlach, svalů a kloubů. Díky vyvážené sestavě budete vitální, odpočatí a plni nové životodárné síly.

Thajská masáž zad

Jedinečná technika, která vám odblokuje bolavá záda. Masérky kombinují tradiční masážní techniku spolu se speciálními bylinnými mastmi.

Harmonizující aroma masáž

Levandule, růžové dřevo, eukalyptus, máta. Zklidňující a revitalizační aroma masáž doprovází akupresurní a reflexoterapeutické techniky spojené s inhalací vonných olejů s příměsí červeného pomeranče, santalu a jasmínu.

Masáž nohou a chodidel

Reflexoterapeutická masáž dolních končetin spojená s vonnými procedurami na bázi oleje s obsahem tymiánu, manuky a citronové trávy a na bázi balzámu s výtažkem z eukalyptu, rozmarýnu, máty a kaštanového květu. Pomáhá snižovat riziko civilizačních chorob.

Bylinná antistresová masáž

Starodávná bylinná masáž využívající plátěné váčky plněné směsí tradičních bylinek a vonných trav, které se přikládají na bolavá místa. Následná bylinná masáž jasmínovým, santalovým a limetkovým olejem pomáhá uvolňovat napětí ve svalech.

Masáž lávovými kameny

Mystická čínská vonná masáž využívající při masírování nahřátých lávových kamenů a extraktů z jasmínu, santalu, limetky, marocké růže a růžového dřeva.

Obličejová antistresová masáž

Revitalizující, osvěžující a rychle působící masáž obličeje, která uvolňuje natažené svaly a zablokovanou krční páteř.

Váš organismus si vynikající thajskou péči zaslouží.

Galerie

Thajské masáže

Celá galerie

Datum publikování: 7.8.2011

↑ nahoru