Životní styl: Golf

 

Golfisté mají pro golf mnoho vyjádření, jako golf je krásný životní styl, golf je celosvětový fenomén, golf je určitý způsob relaxace, golf je hra, kterou budete rádi hrát celý život stále dokola…

Poslední vyjádření nám napovídá, že golf je hra a slovo hra nám dává dost jasně najevo, že této sportovní činnosti absolutně propadnete a celoživotně se jí obětujete. Navzdory prvotně vzhlížející jednoduchosti, že golfovou holí máte dostat malý tvrdý míček na co nejméně úderů do každé z 18 jamek, se v této hře skrývá neuvěřitelná obtížnost a tak nevyhnutelná vytrvalost, abyste dosáhli svého vysněného cíle stát se zkušeným golfistou. A i to je na tomto fenoménu jedinečné, golf můžete hrát i ve velmi pokročilém stáří, je to úžasná hra pro všechny napříč celým věkovým spektrem. A tak mějte radost z každého byť dílčího úspěchu, protože máte ještě spoustu času se v golfu zdokonalit.

Propůjčíme si další synonymum pro golf - golf je krásný životní styl, který se dostává pod kůži stále více lidem. S tímto životním stylem přichází i v poslední době velice trendy golfová turistika, kterou podmiňují další a další nově se rodící golfová hříště, která pro zajímavost mívají přibližně 60 hektarovou rozlohu a typicky 18 jamek.

Také hotel Carlsbad Plaza má své golfové nadšence a tak i Vám nabízíme zprostředkovat tento příjemný způsob relaxace. V blízkosti našeho hotelu se můžete vydat na zelené greeny GOLF & RACING clubu Karlovy Vary, kde se golfové hřiště nachází uprostřed dostihového závodiště, nebo Golf Resort Karlovy Vary, který je jedním z nejstarších hřišť nejen v Čechách ale i střední Evropě a rozkládá se pouhých 5 km od centra Karlových Varů, či si udělejte výlet do Royal Golf Clubu v Mariánských Lázních, které se od roku 2003 pyšní právem užívat titul „Královský golfový klub“ na základě velkorysého rozhodnutí britské královny Alžběty II.

Žijte krásně, žijte golfem…

Fotografie

↑ nahoru